Suomen U17 Pojat jälleen tasapeliin, lue lisää

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Suomen alle 17-vuotiaiden (1.1.2000) poikien maajoukkue pelasi Minskin kansainvälisessä turnauksessa vaiherikkaan 3-3 -tasapelin isäntämaa Valko-Venäjää vastaan.Suomi joutui tekemään ottelun alla yhden muutoksen kokoonpanoon, kun kurkkukivusta kärsinyt Juho

Lue lisää »

Suomen U17 Pojat jälleen tasapeliin, lue lisää

Suomen alle 17-vuotiaiden (1.1.2000) poikien maajoukkue pelasi Minskin kansainvälisessä turnauksessa vaiherikkaan 3-3 -tasapelin isäntämaa Valko-Venäjää vastaan.Suomi joutui tekemään ottelun alla yhden muutoksen kokoonpanoon, kun kurkkukivusta kärsinyt Ju

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Sarjataulukko
Poimintoja seuran otteluista
A20A-pojat SM-karsinta
22
Tam
klo 18:30
Kuopio, Kuopio-halli
KuPS A KuPS A - VIFK
-
D12 HaasteHarjoitusottelu
22
Tam
klo 15:00
Iisalmen Jalkapallohalli, Ratapellonkatu 22 Iisalm
Pk-37 - D12 Haaste D12 Haaste
-
D13Tammiturnaus, Kuopio
22
Tam
klo 8:00
Kuopiohalli
04 04 - tammiturnaus
-
D13Tammiturnaus, Kuopio
21
Tam
klo 18:45
Kuopiohalli
04 04 - OTP
-
D13Tammiturnaus, Kuopio
21
Tam
klo 11:45
Kuopiohalli
04 04 - FC Legirus Inter
-
D13 HaasteHarjoitusottelut
21
Tam
klo 10:00
Vehkahalli, Jyväskylä
PaRi P04 - D13 Haaste D13 Haaste
-
D13Puolen Suomen Liiga-karsinta
20
Tam
klo 20:30
Kuopiohalli
04 04 - JiPPo
-
C15KuPS C15 harjoitusottelut
19
Tam
klo 17:00
Kuplahalli
KuPS C15 KuPS C15 - KuPS B2
-
D12 KeltainenFutsal-sarja
15
Tam
klo 19:10
Siilinjärvi, Ahmon koulu
jl keltainen C jl keltainen C - ToU / Tytöt -03
-
D12 MustaFutsal
15
Tam
klo 18:45
Siilinjärvi Ahmon koulu
Joukkue B Joukkue B - ToU Sininen
0-0
B17 Haaste (B2)Harjoitusottelu
15
Tam
klo 18:30
Kuplahalli
KUPS B3 - B2 B2
0-10
D12 MustaFutsal
15
Tam
klo 18:20
Siilinjärvi Ahmon koulu
Joukkue A Joukkue A - ToU Valkoinen
0-0
D12 MustaFutsal
15
Tam
klo 17:55
Siilinjärvi Ahmon koulu
Joukkue B Joukkue B - ToU tytöt-03
0-0
D12 MustaFutsal
15
Tam
klo 17:30
Siilinjärvi Ahmon koulu
Joukkue A Joukkue A - SaPa
0-0
D12 KeltainenFutsal-sarja
15
Tam
klo 17:05
Siilinjärvi, Ahmon koulu
ToU/Sininen - jl keltainen C jl keltainen C
-
D12 KeltainenFutsal-sarja
15
Tam
klo 16:40
Siilinjärvi, Ahmon koulu
ToU/Valkoinen - jl keltainen B jl keltainen B
-
D12 KeltainenFutsal-sarja
15
Tam
klo 15:50
Siilinjärvi, Ahmon koulu
jl keltainen A jl keltainen A - ToU/Valkoinen
-
D12 KeltainenFutsal-sarja
15
Tam
klo 14:35
Siilinjärvi, Ahmon koulu
jl keltainen C jl keltainen C - WJK/sininen
-
D12 KeltainenFutsal-sarja
15
Tam
klo 14:10
Siilinjärvi, Ahmon koulu
jl keltainen B jl keltainen B - SiPS
0-4
D12 KeltainenFutsal-sarja
15
Tam
klo 13:45
Siilinjärvi, Ahmon koulu
WJK/valkoinen - jl keltainen A jl keltainen A
9-0
D12 KeltainenFutsal-sarja
15
Tam
klo 12:55
Siilinjärvi, Ahmon koulu
jl keltainen B jl keltainen B - WJK/valkoinen
-
D12 KeltainenFutsal-sarja
15
Tam
klo 12:30
Siilinjärvi, Ahmon koulu
SiPS - jl keltainen A jl keltainen A
6-0
A20Harjoitusottelu
14
Tam
klo 13:30
Iisalmen jalkapallohalli
PK-37 - KuPS A KuPS A
6-2
KuPS verkkotyökalukoulutus
Ravintola Hyvä Huomen, Bioteknia Klo 17:30

KuPS verkkotyökalukoulutus, kouluttaja Jaakko Isokoski, Jopox Oy

17
Tam
KuPS ry hallituksen kokous
Savon Sanomat Areena Klo 17:30

KuPS ry hallituksen kokous

24
Tam
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
KuPS ry
«  Tammikuu   »
Kategoriat