Seuran toimihenkilöt
Toiminnanjohtaja Koistinen Jari jari.koistinen@juniorikups.fi +358504354267
Hallituksen jäsen Kajan Mika mika@kajan.fi +358403516881
Hallituksen jäsen Korhonen Pauliina pauliina.korhonen37@gmail.com +358503611470
Hallituksen jäsen Patrikainen Pasi pasi.patrikainen@gmail.com +358400327948
Toiminnanjohtaja Koistinen Jari jari.koistinen@juniorikups.fi +358504354267
Junioripäällikkö Pellikka Anssi anssi.pellikka@juniorikups.fi +358505608629
Valmennuspäällikkö Pekonen Esa esa.pekonen@juniorikups.fi +358405178861
Talenttivalmentaja Ilo Miikka miikka.ilo@kups.fi +358406411322
Talenttivalmentaja Niskanen Juha-Pekka jp.niskanen@juniorikups.fi +358505856165
Toimistopäällikkö Pöyhönen Kirsi kirsi.poyhonen@juniorikups.fi +358172668571
Harrastepäällikkö Konttinen Antti antti.konttinen@juniorikups.fi +358503678131
Junioripäällikkö Pellikka Anssi anssi.pellikka@juniorikups.fi +358505608629
Vastuuvalmentaja Pitkänen Jouni jouni.pitkanen@juniorikups.fi +358445110889
Vastuuvalmentaja Rissanen Sasu sasu.rissanen@juniorikups.fi +358445063574
Toimistopäällikkö Pöyhönen Kirsi kirsi.poyhonen@juniorikups.fi +358172668571
Toiminnanjohtaja Koistinen Jari jari.koistinen@juniorikups.fi +358504354267
KuPS ry
«  Marraskuu   »
Kategoriat