JunnuPelemuut otteluohjelma



JunnuPelemuut otteluohjelmat ikäluokittain ja tulosseuranta
Klikkaa tästä

JunnuPelemuut koko otteluohjelma alla!

PvmAikaLohkoSarjaPaikkaKoti Vieras
LAUANTAI 29.9.
La 29.9.9:00LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 1Cups 05-FC Hutivaara
La 29.9.9:00LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 2KuPS JL05 Musta-Jot Works
La 29.9.9:00LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 3JuPy 05-FC Vesileppis
La 29.9.9:00Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 4Musta A Arsenal-Musta B Barcelona
La 29.9.9:00Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 5PK-37 sinivalkoinen-PK-37 valkoinen
La 29.9.9:00Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 6WJK-ToU
La 29.9.9:00Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 7FC Maalarit-Kuopion Tunarit
La 29.9.9:00Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 8PK-37 sininen-JL06 Liverpool
La 29.9.9:25Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 1Musta C Chelsea-JL06 Barcelona
La 29.9.9:25Lohko APojat 07Savon Sanomat Areena, 2Joku 08yj-Haukat
La 29.9.9:25Lohko BPojat 07Savon Sanomat Areena, 3Ketut Musta-Hirvet
La 29.9.9:25Lohko APojat 07Savon Sanomat Areena, 4Karhut Keltainen-Ketut Keltainen
La 29.9.9:25Lohko BPojat 07Savon Sanomat Areena, 5Karhut Musta-08yj
La 29.9.9:25Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 6Saukot-Kotkat
La 29.9.9:25Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 7Ahmat Musta-JuPy
La 29.9.9:25Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 8LehPa 09 Raita-Ahmat Keltainen
La 29.9.9:50Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 1Sudet Musta-Ketut
La 29.9.9:50Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 2Karhut-Sudet Keltainen
La 29.9.9:50Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 3Kurjet-Puumat
La 29.9.9:50Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 4Sudet-Ahmat
La 29.9.9:50Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 5LehPa-Kurjet Musta
La 29.9.9:50Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 6Kobrat-Ketut Keltainen
La 29.9.9:50Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 7Ilvekset-Ketut Musta
La 29.9.9:50Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 8PK-37 Sininen-Puumat
La 29.9.10:15Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 1Karhut-Peurat
La 29.9.10:15Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 2Kobrat-Ilvekset
La 29.9.10:15Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 3PK-37-Peurat
La 29.9.10:15Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 4Karhut Musta-Ketut Keltainen
La 29.9.10:15Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 5FC Siili Vihreät-Ketut Musta
La 29.9.10:15Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 6Sudet Keltainen-Kurjet
La 29.9.10:15Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 7Karhut Keltainen-Puumat
La 29.9.10:15Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 8Kotkat-Oravat
La 29.9.10:40Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 1Sudet-Ketut
La 29.9.10:40Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 2Kurjet-Haukat
La 29.9.10:40LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 3KuPS JL05 Musta-Cups 05
La 29.9.10:40LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 4JuPy 05-FC Hutivaara
La 29.9.10:40LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 5FC Vesileppis-Jot Works
La 29.9.10:40Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 6WJK-Musta A Arsenal
La 29.9.10:40Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 7FC Maalarit-PK-37 sinivalkoinen
La 29.9.10:40Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 8PK-37 sininen-Musta B Barcelona
La 29.9.11:05Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 1Musta C Chelsea-PK-37 valkoinen
La 29.9.11:05Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 2JL06 Liverpool-ToU
La 29.9.11:05Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 3JL06 Juventus-Kuopion Tunarit
La 29.9.11:05Lohko APojat 07Savon Sanomat Areena, 4Karhut Keltainen-Joku 08yj
La 29.9.11:05Lohko BPojat 07Savon Sanomat Areena, 5Karhut Musta-Ketut Musta
La 29.9.11:05Lohko APojat 07Savon Sanomat Areena, 6Ketut Keltainen-Haukat
La 29.9.11:05Lohko BPojat 07Savon Sanomat Areena, 708yj-Hirvet
La 29.9.11:05Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 8LehPa 09 Raita-Saukot
La 29.9.11:30Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 1Sudet Musta-Ahmat Musta
La 29.9.11:30Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 2Karhut-Kotkat
La 29.9.11:30Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 3Kurjet-JuPy
La 29.9.11:30Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 4Haukat-Ahmat Keltainen
La 29.9.11:30Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 5WJK-Ketut
La 29.9.11:30Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 6Kobrat-Sudet
La 29.9.11:30Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 7Ilvekset-LehPa
La 29.9.11:30Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 8PK-37 Sininen-Ahmat
La 29.9.11:55Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 1Karhut-Kurjet Musta
La 29.9.11:55Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 2Kurjet Keltainen-Ketut Keltainen
La 29.9.11:55Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 3PK-37 Valkoinen-Ketut Musta
La 29.9.11:55Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 4Karhut Musta-Kobrat
La 29.9.11:55Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 5FC Siili Vihreät-PK-37
La 29.9.11:55Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 6Sudet Keltainen-Ilvekset
La 29.9.11:55Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 7Karhut Keltainen-Peurat
La 29.9.11:55Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 8Kurjet-Ketut Keltainen
La 29.9.12:20Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 1Puumat-Ketut Musta
La 29.9.12:20Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 2Sudet-Kotkat
La 29.9.12:20Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 3Kurjet-Oravat
La 29.9.12:20Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 4Haukat-Ketut
La 29.9.12:20LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 5Cups 05-JuPy 05
La 29.9.12:20LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 6FC Vesileppis-KuPS JL05 Musta
La 29.9.12:20LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 7Jot Works-FC Hutivaara
La 29.9.12:20Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 8Musta A Arsenal-PK-37 sininen
La 29.9.12:45Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 1Musta C Chelsea-FC Maalarit
La 29.9.12:45Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 2JL06 Liverpool-WJK
La 29.9.12:45Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 3JL06 Juventus-PK-37 sinivalkoinen
La 29.9.12:45Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 4ToU-Musta B Barcelona
La 29.9.12:45Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 5JL06 Barcelona-PK-37 valkoinen
La 29.9.12:45Lohko APojat 07Savon Sanomat Areena, 6Joku 08yj-Ketut Keltainen
La 29.9.12:45Lohko BPojat 07Savon Sanomat Areena, 7Ketut Musta-08yj
La 29.9.12:45Lohko APojat 07Savon Sanomat Areena, 8Haukat-Karhut Keltainen
La 29.9.13:10Lohko BPojat 07Savon Sanomat Areena, 1Hirvet-Karhut Musta
La 29.9.13:10Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 2Karhut-LehPa 09 Raita
La 29.9.13:10Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 3Kurjet-Sudet Musta
La 29.9.13:10Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 4Haukat-Saukot
La 29.9.13:10Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 5WJK-Ahmat Musta
La 29.9.13:10Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 6Sudet Keltainen-Kotkat
La 29.9.13:10Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 7Puumat-JuPy
La 29.9.13:10Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 8PK-37 Sininen-Kobrat
La 29.9.13:35Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 1Karhut-Ilvekset
La 29.9.13:35Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 2Kurjet Keltainen-Sudet
La 29.9.13:35Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 3PK-37 Valkoinen-LehPa
La 29.9.13:35Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 4Puumat-Ahmat
La 29.9.13:35Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 5Peurat-Kurjet Musta
La 29.9.13:35Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 6Kobrat-Sudet Keltainen
La 29.9.13:35Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 7PK-37-Karhut Keltainen
La 29.9.13:35Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 8Kurjet-Karhut Musta
La 29.9.14:00Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 1Puumat-FC Siili Vihreät
La 29.9.14:00Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 2Ketut Keltainen-Ilvekset
La 29.9.14:00Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 3Ketut Musta-Peurat
La 29.9.14:00Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 4Kotkat-Kurjet
La 29.9.14:00Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 5Haukat-Sudet
La 29.9.14:00Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 6Ketut-Oravat
La 29.9.14:00Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 7JL06 Liverpool-Musta A Arsenal
La 29.9.14:00Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 8JL06 Juventus-Musta C Chelsea
La 29.9.14:25Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 1ToU-PK-37 sininen
La 29.9.14:25Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 2JL06 Barcelona-FC Maalarit
La 29.9.14:25Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 3Musta B Barcelona-WJK
La 29.9.14:25Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 4Kuopion Tunarit-PK-37 sinivalkoinen
La 29.9.14:25Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 5Haukat-Karhut
La 29.9.14:25Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 6WJK-Kurjet
La 29.9.14:25Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 7Sudet Keltainen-LehPa 09 Raita
La 29.9.14:25Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 8Puumat-Sudet Musta
La 29.9.14:50Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 1Ahmat Keltainen-Saukot
La 29.9.14:50Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 2Ketut-Ahmat Musta
La 29.9.14:50Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 3Kurjet Keltainen-PK-37 Sininen
La 29.9.14:50Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 4PK-37 Valkoinen-Karhut
La 29.9.14:50Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 5Puumat-Kobrat
La 29.9.14:50Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 6Peurat-Ilvekset
La 29.9.14:50Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 7Ketut Keltainen-Sudet
La 29.9.14:50Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 8Ketut Musta-LehPa
La 29.9.15:15Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 1Sudet Keltainen-Haukat
La 29.9.15:15Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 2Puumat-WJK
La 29.9.15:15Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 3Ahmat Keltainen-Karhut
La 29.9.15:15Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 4Ketut-Kurjet
La 29.9.15:15Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 5Kotkat-LehPa 09 Raita
La 29.9.15:15Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 6JuPy-Sudet Musta
La 29.9.15:15Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 7Puumat-Kurjet Keltainen
La 29.9.15:15Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 8Peurat-PK-37 Valkoinen
La 29.9.15:40Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 1Ketut Keltainen-PK-37 Sininen
La 29.9.15:40Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 2Ketut Musta-Karhut
La 29.9.15:40Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 3Ahmat-Kobrat
La 29.9.15:40Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 4Kurjet Musta-Ilvekset
SUNNUNTAI 30.9.
Su 30.9.9:00LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 1FC Vesileppis-Cups 05
Su 30.9.9:00LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 2Jot Works-JuPy 05
Su 30.9.9:00LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 3FC Hutivaara-KuPS JL05 Musta
Su 30.9.9:00Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 4Musta A Arsenal-ToU
Su 30.9.9:00Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 5JL06 Barcelona-JL06 Juventus
Su 30.9.9:00Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 6Musta B Barcelona-JL06 Liverpool
Su 30.9.9:00Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 7Kuopion Tunarit-Musta C Chelsea
Su 30.9.9:00Lohko APojat 06Savon Sanomat Areena, 8WJK-PK-37 sininen
Su 30.9.9:25Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 1PK-37 valkoinen-FC Maalarit
Su 30.9.9:25Sijat 1 - 4 APojat 07Savon Sanomat Areena, 2Lohko A | 1-Lohko B | 2
Su 30.9.9:25Sijat 1 - 4 BPojat 07Savon Sanomat Areena, 3Lohko B | 1-Lohko A | 2
Su 30.9.9:25Sijat 5 - 8 APojat 07Savon Sanomat Areena, 4Lohko A | 3-Lohko B | 4
Su 30.9.9:25Sijat 5 - 8 BPojat 07Savon Sanomat Areena, 5Lohko A | 4-Lohko B | 3
Su 30.9.9:25Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 6Ahmat Keltainen-Sudet Keltainen
Su 30.9.9:25Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 7Ketut-Puumat
Su 30.9.9:25Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 8Kotkat-Haukat
Su 30.9.9:50Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 1JuPy-WJK
Su 30.9.9:50Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 2Saukot-Karhut
Su 30.9.9:50Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 3Ahmat Musta-Kurjet
Su 30.9.9:50Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 4Ketut Keltainen-Puumat
Su 30.9.9:50Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 5Ketut Musta-Peurat
Su 30.9.9:50Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 6Ahmat-Kurjet Keltainen
Su 30.9.9:50Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 7Kurjet Musta-PK-37 Valkoinen
Su 30.9.9:50Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 8Sudet-PK-37 Sininen
Su 30.9.10:15Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 1LehPa-Karhut
Su 30.9.10:15Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 2Kurjet-Kobrat
Su 30.9.10:15Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 3Puumat-PK-37
Su 30.9.10:15Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 4Ketut Keltainen-Sudet Keltainen
Su 30.9.10:15Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 5Ketut Musta-Karhut Keltainen
Su 30.9.10:15Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 6Ilvekset-Karhut Musta
Su 30.9.10:15Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 7Peurat-FC Siili Vihreät
Su 30.9.10:15Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 8Haukat-Kotkat
Su 30.9.10:40Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 1Ketut-Kurjet
Su 30.9.10:40Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 2Oravat-Sudet
Su 30.9.10:40LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 3Cups 05-Jot Works
Su 30.9.10:40LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 4FC Hutivaara-FC Vesileppis
Su 30.9.10:40LohkoPojat 05Savon Sanomat Areena, 5KuPS JL05 Musta-JuPy 05
Su 30.9.10:40Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 6Kuopion Tunarit-JL06 Barcelona
Su 30.9.10:40Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 7PK-37 valkoinen-JL06 Juventus
Su 30.9.10:40Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 8PK-37 sinivalkoinen-Musta C Chelsea
Su 30.9.11:05Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 1PK-37 valkoinen-Kuopion Tunarit
Su 30.9.11:05Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 2PK-37 sinivalkoinen-JL06 Barcelona
Su 30.9.11:05Lohko BPojat 06Savon Sanomat Areena, 3FC Maalarit-JL06 Juventus
Su 30.9.11:05LoppuotteluPojat 07Savon Sanomat Areena, 4Sijat 1 - 4 A | 1-Sijat 1 - 4 B | 1
Su 30.9.11:05PronssiotteluPojat 07Savon Sanomat Areena, 5Sijat 1 - 4 A | 2-Sijat 1 - 4 B | 2
Su 30.9.11:05Sijat 5 - 6Pojat 07Savon Sanomat Areena, 6Sijat 5 - 8 A | 1-Sijat 5 - 8 B | 1
Su 30.9.11:05Sijat 7 - 8Pojat 07Savon Sanomat Areena, 7Sijat 5 - 8 A | 2-Sijat 5 - 8 B | 2
Su 30.9.11:05Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 8Kotkat-Ahmat Keltainen
Su 30.9.11:30Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 1JuPy-Ketut
Su 30.9.11:30Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 2Saukot-Sudet Keltainen
Su 30.9.11:30Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 3Ahmat Musta-Puumat
Su 30.9.11:30Lohko APojat 08Savon Sanomat Areena, 4LehPa 09 Raita-Haukat
Su 30.9.11:30Lohko BPojat 08Savon Sanomat Areena, 5Sudet Musta-WJK
Su 30.9.11:30Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 6Ahmat-Ketut Keltainen
Su 30.9.11:30Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 7Kurjet Musta-Ketut Musta
Su 30.9.11:30Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 8Sudet-Puumat
Su 30.9.11:55Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 1LehPa-Peurat
Su 30.9.11:55Lohko APojat 09Savon Sanomat Areena, 2Kobrat-Kurjet Keltainen
Su 30.9.11:55Lohko BPojat 09Savon Sanomat Areena, 3Ilvekset-PK-37 Valkoinen
Su 30.9.11:55Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 4Kobrat-Ketut Keltainen
Su 30.9.11:55Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 5PK-37-Ketut Musta
Su 30.9.11:55Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 6Ilvekset-Kurjet
Su 30.9.11:55Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 7Peurat-Puumat
Su 30.9.11:55Lohko APojat 10Savon Sanomat Areena, 8Karhut Musta-Sudet Keltainen
Su 30.9.12:20Lohko BPojat 10Savon Sanomat Areena, 1FC Siili Vihreät-Karhut Keltainen
Su 30.9.12:20Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 2Kotkat-Ketut
Su 30.9.12:20Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 3Oravat-Haukat
Su 30.9.12:20Lohko APojat 11Savon Sanomat Areena, 4Sudet-Kurjet
Su 30.9.12:20LoppuotteluPojat 06Savon Sanomat Areena, 5Lohko A | 1-Lohko B | 1
Su 30.9.12:20PronssiotteluPojat 06Savon Sanomat Areena, 6Lohko A | 2-Lohko B | 2
Su 30.9.12:20LoppuotteluPojat 08Savon Sanomat Areena, 7Lohko A | 1-Lohko B | 1
Su 30.9.12:20PronssiotteluPojat 08Savon Sanomat Areena, 8Lohko A | 2-Lohko B | 2
Su 30.9.12:45LoppuotteluPojat 09Savon Sanomat Areena, 1Lohko A | 1-Lohko B | 1
Su 30.9.12:45PronssiotteluPojat 09Savon Sanomat Areena, 2Lohko A | 2-Lohko B | 2









   
Lisää uutisia
KuPS ry
«  Syyskuu   »
Kategoriat