RooliNimi
Seura
Jaoston pääsivusto
PuheenjohtajaVähälä Eija
ToiminnanjohtajaKoistinen Jari
VarapuheenjohtajaReinikainen Matti
Hallituksen jäsenHeiskanen Jarmo
Hallituksen jäsenKajan Mika
Hallituksen jäsenKorhonen Pauliina
Hallituksen jäsenPatrikainen Pasi
Kilpajoukkueet
Pääsivusto
ToiminnanjohtajaKoistinen Jari
JunioripäällikköHeikkinen Antti
JunioripäällikköKonttinen Antti
JunioripäällikköPartanen Aleksi
JunioripäällikköPellikka Anssi
JunioripäällikköPitkänen Jouni
ValmennuspäällikköPekonen Esa
TalenttivalmentajaTaipale Tero
ToimistopäällikköPöyhönen Kirsi
Kilpajoukkueet
Futsal Naiset
JoukkueenjohtajaJärvinen Tero
VastuuvalmentajaTuunainen Tuomo
Kilpajoukkueet
P20
JoukkueenjohtajaTaipale Tero
RahastonhoitajaLuttinen Helka
ValmentajaKasurinen Janne
ValmentajaTaipale Tero
MaalivahtivalmentajaPöntinen Joonas
MaalivahtivalmentajaSärkkä Jori
HuoltajaEskelinen Jorma
HuoltajaMarkku Pasanen
VideokuvaajaVaris Tapio
TurnausvastaavaKekäläinen Rauli
Fysiikkavalmentaja Länsivuori Sami
Fysiikkavalmentaja Timonen Sami
Kilpajoukkueet
P Urheiluakatemia
MaalivahtivalmentajaPöntinen Joonas
MaalivahtivalmentajaSärkkä Jori
Fysiikkavalmentaja Länsivuori Sami
Kilpajoukkueet
Maalivahdit
MaalivahtivalmentajaMolari Valtteri
MaalivahtivalmentajaRissanen Sami
Kilpajoukkueet
P17
JoukkueenjohtajaOrjala Jarkko
JoukkueenjohtajaRajakangas Paula
RahastonhoitajaOllila Maija
ValmentajaJäntti Jouni
ValmentajaRäsänen Markus
MaalivahtivalmentajaPöntinen Joonas
HuoltajaKemppainen Timo
Fysiikkavalmentaja Länsivuori Sami
Fysiikkavalmentaja Timonen Sami
TalkoovastaavaKuPS B17 Talkoovastaavat
Kilpajoukkueet
P17 / 2
JoukkueenjohtajaJäkälä Pekka
RahastonhoitajaLagerstedt Johanna
VastuuvalmentajaEskelinen Jorma
ValmentajaJaroma Kustaa
ValmentajaSimonaho Simo-Pekka
ValmentajaTuovinen Jussi
TalkoovastaavaRinkinen Janne
Kilpajoukkueet
P17 / 3
JoukkueenjohtajaKorhonen Sami
JoukkueenjohtajaNiskanen Anu
JoukkueenjohtajaSorsa Karoliina
RahastonhoitajaVäätäinen Mari
VastuuvalmentajaLeppänen Mika
ValmentajaOlkku Mikko
ValmentajaPulliainen Outi
ValmentajaSavolainen Juho
MaalivahtivalmentajaVarno Valtteri
HuoltajaHeinonen Heikki
Kilpajoukkueet
P15
JoukkueenjohtajaKeränen Antero
JoukkueenjohtajaRuoppi Ville
RahastonhoitajaSaarelainen Marja
RahastonhoitajaSalo Jani
VastuuvalmentajaAntikainen Jouni
ValmentajaSiltanen Marko
ValmentajaTirronen Marko
ValmentajaTirronen Marko
MaalivahtivalmentajaPöntinen Joonas
Fysiikkavalmentaja Länsivuori Sami
Fysiikkavalmentaja Timonen Sami
TalkoovastaavaSaarelainen Marja
Kilpajoukkueet
P15 Haaste
JoukkueenjohtajaSeppälä Jan
RahastonhoitajaPuputti Kati
VastuuvalmentajaPuputti Rauno
ValmentajaSavolainen Kimmo
Fysiikkavalmentaja Penttinen Timo
Kilpajoukkueet
P15 Keltainen
JoukkueenjohtajaLindholm Jaakko
JoukkueenjohtajaVälikangas Juha
RahastonhoitajaRönkä Elina
VastuuvalmentajaVironen Jari
HuoltajaForsström Päivi
HuoltajaLindholm Jaakko
HuoltajaVepsäläinen Päivi
Kilpajoukkueet
P14
JoukkueenjohtajaNivamo Saija
JoukkueenjohtajaPakarinen Kirsi
RahastonhoitajaAsunmaa Juha
NettivastaavaIssakainen Harri
VastuuvalmentajaKonttinen Antti
ValmentajaHeikkinen Timo
ValmentajaRissanen Juha
ValmentajaSavolainen Jari
MaalivahtivalmentajaPöntinen Joonas
Fysiikkavalmentaja Länsivuori Sami
Fysiikkavalmentaja Timonen Sami
Kilpajoukkueet
P14 Keltainen
JoukkueenjohtajaYli-Kyyny Tero
RahastonhoitajaSallavo Klaus
ValmentajaInkeroinen Timo
ValmentajaVaara Markus
HuoltajaHolopainen Jani
HuoltajaSahlman Jarkko
HuoltajaSutinen Lea
HuoltajaTukiainen Sari
Kilpajoukkueet
P13
JoukkueenjohtajaKauppinen Hanna
JoukkueenjohtajaPitkänen Ville-Veikko
JoukkueenjohtajaTuovinen Kari
RahastonhoitajaPalkolahti Maria
VastuuvalmentajaNissinen Pertti
ValmentajaBerg Niki
ValmentajaRotko Janne
ValmentajaTurunen Marko
MaalivahtivalmentajaPöntinen Joonas
Fysiikkavalmentaja Länsivuori Sami
Fysiikkavalmentaja Timonen Sami
Kilpajoukkueet
P13 Keltainen
JoukkueenjohtajaHassinen Minna
JoukkueenjohtajaHusso Emilia
RahastonhoitajaEskelinen Outi
RahastonhoitajaTilles Minna
VastuuvalmentajaDogruyol Caner
ValmentajaHapponen Petteri
ValmentajaLappalainen Juha
ValmentajaRyynänen Markus
ValmentajaSelin Petteri
HuoltajaGurina Irina
HuoltajaMäki Päivi
HuoltajaRäsänen Emmi
HuoltajaTilles Kimmo
Kilpajoukkueet
P13 Musta
JoukkueenjohtajaMakkonen Kari
JoukkueenjohtajaTurpeinen Saija
RahastonhoitajaBöhm Laura
VastuuvalmentajaPantsu Mikko
VastuuvalmentajaSoininen Markku
ValmentajaNiemi Mika
HuoltajaPenttinen Timo
HuoltajaSirvio Antti
Kilpajoukkueet
P12
JoukkueenjohtajaLahtela Antti
JoukkueenjohtajaNupponen Jukka
RahastonhoitajaTykkyläinen Pauliina
VastuuvalmentajaHyvönen Keijo
VastuuvalmentajaPekonen Esa
ValmentajaHackman Mikko
ValmentajaKauppinen Juha
MaalivahtivalmentajaPöntinen Joonas
HuoltajaLaitinen Matti
MediavastaavaAntikainen Anu
TurnausvastaavaLeskinen Jani
Kilpajoukkueet
P12 Keltainen
JoukkueenjohtajaRinkinen Terhi
JoukkueenjohtajaSutinen Lea
RahastonhoitajaKonttinen Arto
VastuuvalmentajaVarno Valtteri
ValmentajaAhokivi Antti
HuoltajaChiksoeva Elena
HuoltajaKukkonen Antti
Kilpajoukkueet
P12 Musta
JoukkueenjohtajaHaanpää-Räisänen Tarja
RahastonhoitajaKorhonen Jouni /Joose
VastuuvalmentajaTuunainen Tuomo
ValmentajaHaanpää-Räisänen Tarja
ValmentajaKosunen Sami
ValmentajaRäisänen Vesa
HuoltajaAhola Juha
HuoltajaKärkkäinen Virve
HuoltajaRäisänen Anna
VarustevastaavaRäisänen Anna
Kilpajoukkueet
P11
JoukkueenjohtajaMikkanen Jonna
JoukkueenjohtajaSaastamoinen Tuomas
JunioripäällikköPitkänen Jouni
RahastonhoitajaRaatikainen Marika
NettivastaavaSaastamoinen Tuomas
VastuuvalmentajaSiltanen Marko
ValmentajaPikkarainen Sami
ValmentajaPöyhönen Jarkki
ValmentajaRissanen Seppo
ValmentajaRönkkö Kalle
MaalivahtivalmentajaPöntinen Joonas
Kilpajoukkueet
P10
JoukkueenjohtajaMäki Anne
JoukkueenjohtajaSavolainen Heikki
JunioripäällikköPitkänen Jouni
RahastonhoitajaSaxlin Tuomas
VastuuvalmentajaTurunen Aki
ValmentajaMiettinen Samu
ValmentajaNykänen Tuukka
ValmentajaRotko Janne
MaalivahtivalmentajaPöntinen Joonas
Kilpajoukkueet
P9
JoukkueenjohtajaLahtela Antti
JoukkueenjohtajaRannanheimo Juha
JoukkueenjohtajaVainio Suvi
RahastonhoitajaHallinen Jussi
VastuuvalmentajaTammi Toni
ValmentajaHirvonen Lauri
ValmentajaLeskinen Sami
ValmentajaSaarela Janne
ValmentajaTurunen Marko
HuoltajaPyykönen Vesa
Kilpajoukkueet
Naiset 2
JoukkueenjohtajaHaapala Erika
RahastonhoitajaMoilanen Anni
VastuuvalmentajaJuntunen Kenneth
Kilpajoukkueet
Minna
JoukkueenjohtajaBerg Arja
RahastonhoitajaKärppä Erika
NettivastaavaKärppä Erika
Kilpajoukkueet
Naisten jalkapallokoulu
VastuuvalmentajaNiskanen Annina
Kilpajoukkueet
T18
JoukkueenjohtajaKuosmanen Sakari
JoukkueenjohtajaTuononen Mika
RahastonhoitajaEskola Eeva
RahastonhoitajaLeskinen Kirsi
VastuuvalmentajaKorhonen Jarmo
ValmentajaOjala Eevamaija
ValmentajaRiekkinen Jyri
MaalivahtivalmentajaMyöhänen Sauli
HuoltajaMunter Mia
Fysiikkavalmentaja Lesch Kim
Kilpajoukkueet
T18 / 2
JoukkueenjohtajaKröger Mira
JoukkueenjohtajaLassila Päivi
RahastonhoitajaOllikainen Hertta
VastuuvalmentajaKesti Kari
ValmentajaBlomberg Jan
Kilpajoukkueet
T15
JoukkueenjohtajaSilvennoinen Sanna
RahastonhoitajaMiilunpohja Manna
RahastonhoitajaRaatikainen Leena
VastuuvalmentajaPartala Miika
ValmentajaMikkilä Mikael
MaalivahtivalmentajaMyöhänen Sauli
Fysiikkavalmentaja Lesch Kim
Kilpajoukkueet
T14
JoukkueenjohtajaSaari Mika
JoukkueenjohtajaSavolainen Anne
RahastonhoitajaParviainen Sanna
VastuuvalmentajaTurunen Jani
ValmentajaHäyhä Arttu
ValmentajaJäppinen Reetta
ValmentajaSalo Jukka
MaalivahtivalmentajaMyöhänen Sauli
VarustevastaavaKekarainen Tuija
Fysiikkavalmentaja Lesch Kim
Kilpajoukkueet
T13
JoukkueenjohtajaLindbom Merja
JoukkueenjohtajaRautiainen Mari
RahastonhoitajaLaitinen Sirpa
NettivastaavaKorhonen Juha
VastuuvalmentajaKorhonen Juha
ValmentajaHaarus Jani
ValmentajaRautiainen Jenny
MaalivahtivalmentajaMyöhänen Sauli
Fysiikkavalmentaja Lesch Kim
TalkoovastaavaKokkonen Jenni
Kilpajoukkueet
T12
JoukkueenjohtajaNissinen Petra
RahastonhoitajaSirkka Pasi
NettivastaavaAhtonen Jusa
VastuuvalmentajaNissinen Heikki
ValmentajaNiemelä Krista
ValmentajaTuononen Mika
MaalivahtivalmentajaMyöhänen Sauli
Fysiikkavalmentaja Lesch Kim
TalkoovastaavaMatilainen Teija
Kilpajoukkueet
T11
JoukkueenjohtajaLiukkonen Pekka
RahastonhoitajaRäsänen Tomi
VastuuvalmentajaNärevaara Noora
ValmentajaHeikkinen Antti
ValmentajaPakkanen Kari
VarustevastaavaSavolainen Elina
TalkoovastaavaCabuk Laura
Kilpajoukkueet
T10
JoukkueenjohtajaLyytikäinen Tero
RahastonhoitajaInkala Matias
NettivastaavaAhtonen Jusa
VastuuvalmentajaHeikkinen Antti
ValmentajaEskelinen Jenny
ValmentajaKosunen Iida
ValmentajaPakkanen Kari
VarustevastaavaRötsä Sanna
Kilpajoukkueet
T9
JoukkueenjohtajaUkkonen Iivi
RahastonhoitajaSirkka Pasi
VastuuvalmentajaUkkonen Henry
ValmentajaBjörn Emilia
ValmentajaPakkanen Kari
TalkoovastaavaMatilainen Teija
Kilpajoukkueet
Erkkaryhmä
VastuuvalmentajaNummela Kirsi
ValmentajaVuosmaa Timo
HuoltajaFöhr Taru
HuoltajaKouvalainen Terhi
Lastenliigat joukkueet
Pääsivusto
JunioripäällikköHeikkinen Antti
JunioripäällikköPellikka Anssi
JunioripäällikköPitkänen Jouni
NappulavastaavaJaroma Kustaa
NappulavastaavaRissanen Sasu
ToimistopäällikköPöyhönen Kirsi
Lastenliigat joukkueet
Snadiliiga Keltainen to klo 17.30
JunioripäällikköPellikka Anssi
ValmentajaJaroma Kustaa
Lastenliigat joukkueet
Oheisharjoittelu ryhmä 2010
JunioripäällikköPitkänen Jouni
ValmentajaKorhonen Jouni
Lastenliigat joukkueet
Ahmat 12-13
ValmentajaLahtela Antti
Lastenliigat joukkueet
Snadiliiga Musta to klo 18.30
JunioripäällikköPellikka Anssi
ValmentajaJaroma Kustaa
Lastenliigat joukkueet
Oheisharjoittelu ryhmä 2011
JunioripäällikköPitkänen Jouni
ValmentajaVironen Jari
Lastenliigat joukkueet
Haukat 10-12
ValmentajaHirvonen Lauri
ValmentajaHuttunen Juha
Lastenliigat joukkueet
Oheisharjoittelu ryhmä 2012
JunioripäällikköPellikka Anssi
Lastenliigat joukkueet
Hirvet 12-14
JoukkueenjohtajaVainio Suvi
ValmentajaHalonen Antti
ValmentajaHärkönen Anssi
ValmentajaRannankari Paulus
Lastenliigat joukkueet
Oheisharjoittelu ryhmä 2013
JunioripäällikköPellikka Anssi
Lastenliigat joukkueet
Karhut 10
ValmentajaAhava Jussi
ValmentajaRissanen Seppo
ValmentajaRuuskanen Jori
Lastenliigat joukkueet
Karhut 11
ValmentajaKekäläinen Saku
ValmentajaNykänen Tuukka
Lastenliigat joukkueet
Karhut 12
ValmentajaKekäläinen Arvi
ValmentajaRuuska Kimmo
Lastenliigat joukkueet
Karhut 13-14
ValmentajaAhava Jussi
ValmentajaHeikkinen Mikko
ValmentajaRäsänen Jarno
Lastenliigat joukkueet
Ketut 10
ValmentajaKorhonen Jouni
ValmentajaLeppänen Juha
ValmentajaPikkarainen Sami
ValmentajaRailanmaa Aki
Lastenliigat joukkueet
Ketut 12
ValmentajaRyhänen Marko
Lastenliigat joukkueet
Kobrat 10-14
ValmentajaBergström Jani
ValmentajaKorhonen Niko
ValmentajaPitkänen Harri
ValmentajaSavolainen Antti
Lastenliigat joukkueet
Kurjet 10
ValmentajaMielityinen Maunu
ValmentajaMönkkönen Tuomas
ValmentajaSuuronen Kari
Lastenliigat joukkueet
Kurjet 11-13
ValmentajaHeikkinen Teemu
ValmentajaHeikkinen Teemu
ValmentajaMarttila Lauri
ValmentajaMiettinen Samu
ValmentajaRotko Janne
ValmentajaTurunen Marko
Lastenliigat joukkueet
Kärpät 11-12
ValmentajaHytti Juuso
ValmentajaLaitinen Tomi
ValmentajaLyyra Tommi
ValmentajaMiettinen Jani
ValmentajaSaxlin Tuomas
ValmentajaTuononen Pasi
Lastenliigat joukkueet
Oravat 10
ValmentajaHaapanen Juha
ValmentajaKuronen Kai
ValmentajaRönkkö Kalle
Lastenliigat joukkueet
Oravat 11
ValmentajaLuukkonen Janne
ValmentajaTurunen Aki
Lastenliigat joukkueet
Oravat 12
ValmentajaLeskinen Sami
Lastenliigat joukkueet
Peurat 10
ValmentajaOnatsu Seppo
Lastenliigat joukkueet
Peurat 11
ValmentajaOnatsu Seppo
Lastenliigat joukkueet
Peurat 12
ValmentajaLeskinen Antti
Lastenliigat joukkueet
Peurat 13-14
ValmentajaPulliainen Outi
ValmentajaRissanen Sasu
ValmentajaRissanen Simo
Lastenliigat joukkueet
Puumat 10-13
ValmentajaAuvinen Jani
ValmentajaHallman Eero
ValmentajaKangas Jouni
ValmentajaLaasanen Pekka
ValmentajaOikkonen Kimmo
ValmentajaPöyhönen Jarkki
ValmentajaSavinainen Marko
Lastenliigat joukkueet
Sudet 10-12
ValmentajaKontulainen Tommi
ValmentajaMatra Kristiina
ValmentajaTammi Toni
Lastenliigat joukkueet
Sudet 13-14
VastuuvalmentajaSherrif Mohamed
Lastenliigat joukkueet
Mimmiliiga 8 v.
VastuuvalmentajaNiskanen Annina
ValmentajaAaltonen Ronja
ValmentajaBackman Vilma
ValmentajaEskelinen Jenny
ValmentajaHänninen Emmi
ValmentajaKosunen Iida
ValmentajaKuronen Ilona
Lastenliigat joukkueet
Mimmiliiga 5-7 v.
VastuuvalmentajaNiskanen Annina
ValmentajaAaltonen Ronja
ValmentajaBackman Vilma
ValmentajaEskelinen Jenny
ValmentajaHänninen Emmi
ValmentajaKosunen Iida
ValmentajaKuronen Ilona
Lastenliigat joukkueet
Perheliiga Keltainen klo 17.30
VastuuvalmentajaJaroma Kustaa
ValmentajaPartala Siiri
ValmentajaRautiainen Iina
ValmentajaRautiainen Jenny
Lastenliigat joukkueet
Perheliiga Musta klo 18.30
VastuuvalmentajaJaroma Kustaa
ValmentajaPartala Siiri
ValmentajaRautiainen Iina
ValmentajaRautiainen Jenny
Aikuisten Kortteliiiga
Pääsivusto
ToiminnanjohtajaKoistinen Jari
JunioripäällikköPartanen Aleksi